فعالیت کیف پول ۴۰۷ بیت کوینی پس از ۸ سال!

0
51
فعالیت کیف پول ۴۰۷ بیت کوینی پس از ۸ سال!

بیت کوین یک ارزدیجیتال و تکنولوژی نوظهور است که تا همین ۱۰ سال پیش، ارزشی نداشته است! طبیعتا در آن زمان افرادی اقدام به خرید بیت کوین کرده بودند. حتی در آن زمان بعضی از سایت‌ها به ازای ثبت نام در سایت‌شان یا انجام یک کار بخصوص، بیت کوین جایزه می‌دادند!

به گزارش عصر بلاکچین به نقل از یو تودی، هم‌اکنون و براساس اطلاعات شبکه‌ای بیت کوین (OnChain)، یک کیف پول بیت کوین که حدود ۴۰۷ بیت کوین در آن نگه‌داری می‌شده و برای ۸ سال غیرفعال بوده است، دوباره فعال شده است!

براساس اطلاعات Whale Alert یک کیف پول بیت کوین با موجودی ۴۰۷ بیت کوین که از سال ۲۰۱۳ غیرفعال بوده است، دوباره فعال شده است!

ارزش تقریبی این بیت کوین‌ها برابر با ۱۵.۵ میلیون دلار است! ارزش این بیت کوین‌ها در سال ۲۰۱۳ که کیف پول از آن زمان غیرفعال بوده است، حدود ۳۵۵ هزار دلار بوده است، این یعنی حدود ۴ هزار درصد سود! بیت کوین درحال حاضر در محدوده ۳۸ هزار دلار قرار دارد.

حالا ممکن است که از خود بپرسید، چرا این کیف پول برای ۸ سال غیرفعال بوده است؟ آن هم در شرایطی که بیت کوین در سال ۲۰۱۸ توانست تا ۱۸ هزار دلار بالا برود و پس از آن تا ۴ هزار دلار هم ریزش پیدا کرد!

صاحب این کیف پول می‌توانست در سال ۲۰۱۸ بیت کوین‌های خود را بفروشد و بیت کوین‌های بیشتری را در محدوده ۴ هزار دلار بخرد!

یکی از محتمل‌ترین سناریو‌ها این است که احتمالا رمز این کیف پول، توسط صاحب آن گم شده بوده است و به تازگی پیدا شده است! از این دست اتفاق‌ها زیاد می‌افتد!

در طی چند ماه گذشته نیز تعدادی کیف پول‌ غیرفعال که آخرین فعالیت‌شان مربوط به سال ۲۰۱۱ بوده است، دوباره فعال شده‌اند!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید