علت تقاضای زیاد برای سرمایه گذاری و خرید زمین در متاورس چیست؟

0
35
علت تقاضای زیاد برای سرمایه گذاری و خرید زمین در متاورس چیست؟

حتماً تاکنون درباره زمین‌های متاورسی یا همان زمین‌های مجازی شنیده‌اید. شاید با خود بگویید که به چه دلیل سرمایه‌گذاران اقدام به خرید زمین در دنیای مجازی می‌کنند. علت سرمایه گذاری در متاورس چیست؟ آیا جهان آینده قرار است کاملاً بر بستر دنیای متاورس (Metaverse) پایه‌گذاری شود؟ در این مقاله قصد داریم به دلایل خرید زمین در متاورس و علت تقاضای بالای سرمایه‌گذاران برای خرید زمین در این دنیای مجازی بپردازیم.

به گزارش عصر بلاکچین، زمین‌های مجازی در دنیای متاورس، نوعی املاک دیجیتالی هستند که صاحبان آن قابلیت وارد شدن به آن را توسط کامپیوتر یا هدست‌های واقعیت مجازی دارند.

برای مثال شما می‌توانید زمینی را در دنیای متاورس خریداری کنید و به خرید اقلام مختلف برای آن بپردازید و آن را تزیین کنید! می‌توانید در زمین مجازی خود خانه یا مغازه یا هر چیز دیگری که می‌خواهید بسازید! هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد! درست مانند دنیای فیزیکی، شما قادر هستید فعالیت‌های معمولی را در دنیای متاورس نیز انجام دهید؛ البته با آزادی بیشتر!

زمین‌های ۳ بعدی متاورسی به معنای واقعی ۳ بعدی هستند و حس واقعی بودن را به شما تلقین می‌کنند! شما می‌توانید همراه دوستان خود به زمین متاورسی خود بروید و در آنجا به گفت‌وگو و خوش‌گذرانی بپردازید! هر کدام از کاربران می‌توانند با آواتار انتخابی خود در دنیای متاورس حضور داشته باشند و از این لحاظ با محدودیتی مواجه نیستند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید