با یک کیف پول به انواع بازی های بلاکچینی دسترسی داشته باشید

0
66
با یک کیف پول به انواع بازی های بلاکچینی دسترسی داشته باشید

Spielkworks که یک استارت‌آپ بلاکچین در زمینه‌های بازی و دیفای می‌باشد، خبر از به‌روزرسانی جدید و بزرگ خود در کیف‌پول Wombat که از چندین شبکه بلاکچین پشتیبانی می‌کند (مولتی چین)، داد که این آپدیت به کاربران امکان دسترسی به یک سری بازی‌ها و برنامه‌های کاربردی را می‌دهد.

به گزارش عصر بلاکچین به نقل از بلاکچین گیمر، فناوری بلاکچین برای مدت طولانی مورد کم لطفی و بی‌توجهی قرار گرفت و بعد از آن نیز متهم به انتشار بی‌رویه کربن و اقدامات کلاهبرداری و … بود، اما همه این اظهارات بدون در نظر گرفتن سرعت این فناوری در شناسایی مسائل و ارائه راه حل برای آنها بوده است.

اما توسعه دهندگان بلاکچینی مانند Spielworks و غیره نیز برای ایجاد اکوسیستم‌های فراگیرتر و پایدارتر اقداماتی کرده‌اند که دید عموم را درباره این فناوری تغییر می‌دهد به طوری که در به‌روزرسانی اخیر کیف پول این تیم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
شبکه بایننس (BNB) کاربران امکان دسترسی به برنامه‌هایی مانند بازی‌های درآمدزا (P2E) از جمله بمب کریپتو (Bomb Crypto)، مزرعه ارزدیجیتال (Yield farm) و اکوسیستم بازی با شروع رایگان (F2P) MOBOX و صرافی غیرمتمرکز و پرطرفدار پنکیک سواپ را ایجاد کرده است.

شبکه آوالانچ، امکان استفاده برنامه‌های غیرمتمرکزی مانند بازی‌ Crabada که با توکن‌های غیرمثلی (NFT) برای کسب درآمد انجام می‌شود، بازی TaleCraft که جزو بازی‌های کارتی فانتزی و مرکز تجاری و مزرعه ارزدیجیتال دیفای Trader Joe را برای کاربران ممکن می‌سازد.
شبکه فانتوم نیز به مزرعه ارزدیجیتال Knights of Fantom، بازی Fantomon با سبک پوکمونگو و صرافی بومی شبکه فانتوم یعنی SpookySwap دسترسی دارد.

همچنین شبکه صرافی هیوبی (Heco Chain) امکاناتی مانند بازی‌ فانتزی CreyptoBlades، بازی استخراج ارزدیجیتال MiningTycoon و صرافی غیرمتمرکز Mdex را فراهم می‌آورد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید