ورود برند مد فرانسوی Lacoste به وب ۳ با راه اندازی NFT

0
28
ورود برند مد فرانسوی Lacoste به وب 3 با راه اندازی NFT

برند Lacoste فرانسه با راه اندازی NFT خود به نام زیر آب وارد حوزه وب ۳ خواهد شد.

به گزارش عصر رمزارز به نقل از THE BLOCK، برند مد فرانسوی Lacoste با راه اندازی NFT وارد وب ۳ می شود.

برند فرانسوی پوشاک Lacoste پروژه NFT خود را به نام UNDW3 (“زیر آب”) منتشر کرده است.

این حرکت به دنبال راه اندازی Discord آن در اوایل این ماه صورت می گیرد.

این انتشار علیرغم نوسانات اخیر بازار ارزهای دیجیتال و کاهش قیمت بازار دیجیتالی از پروژه های محبوب NFT می باشد.

برند مد فرانسوی Lacoste مجموعه‌ای از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را راه‌اندازی کرده است، در اقدامی که می‌گوید هدفش ایجاد یک جامعه آنلاین و تعامل با مشتریان به روشی جدید است.

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد که این عرضه تنها یک هفته پس از راه اندازی سرور Discord توسط این برند رخ داده که در دو روز اول ۳۰۰۰۰ مشترک داشت.

تعداد NFT های عرضه شده، ۱۱۲۱۲، اشاره به یک پیراهن چوگان دار با نام تجاری L1212 دارد. اینها به قیمت ۰.۰۸ ETH (تقریباً ۹۷ دلار) فروخته خواهند شد.

لاکوست در بیانیه ای مطبوعاتی گفت این پروژه که UNDW3 نامیده می شود (“زیر آب”) به جمع کنندگان NFTها امکان دسترسی به “جامعه همکاری بلندمدت” را می دهد.

در این نسخه آمده است: “کلکسیونرها می توانند به یک اکوسیستم پیشگام و مزایای دیجیتال، فیزیکی و تجربی در دنیای لاکوست دسترسی داشته باشند، مانند محصولاتی که به طور انحصاری برای آنها ساخته شده است.”

با وجود کاهش اخیر قیمت مارکت دیجیتالی، محبوب ترین مجموعه های NFT و به طور کلی نوسانات در بازار ارزهای دیجیتال، برندهای مد به آزمایش پروژه های کریپتو و وب ۳ ادامه داده اند.

هفته گذشته، شرکت مد Farfetch اعلام کرد که پس از اقدامات شرکت‌های دیگر مانند Gucci، Tag Heuer و Off White، پرداخت‌های رمزنگاری را آغاز کرده است.

Balenciaga پذیرش رمزارز در فروشگاه‌های خود را آغاز کرده و همچنین از طریق وب‌سایت خود در ایالات متحده می توان پرداخت با رمز را انجام داد.

UNDW3 اولین حرکت لاکوست به دنیای مجازی تعاملی نیست. پیش از این، این شرکت با بازی محبوب Minecraft همکاری می کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید