توسعه خدمات به مشتریان خرد و بنگاه های اقتصادی با جدیت دنبال می شود

0
22
رضا صدیق

​قائم مقام مدیر عامل بانک صادرات ایران گفت: افزایش سهم از بازار، بهبود وضعیت نقدینگی، توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و ارائه محصولات جدید از جمله اهداف بانک صادرات ایران برای توسعه خدمات به مشتریان خرد و بنگاه های اقتصادی است.

به گزارش عصر رمزارز به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، رضا صدیق در نخستین هم اندیشی مدیران ستاد و صف بانک صادرات ایران در سال ١۴٠١، نقدینگی را یکی از مسائل مهم بانکداری دانست و افزود: جذب منابع، مدیریت بهینه مصارف و تسهیلات، وصول نقدی مطالبات، افزایش درآمدهای کارمزدی، کنترل هزینه‌های غیرضروری و فروش اموال مازاد، مهمترین محورهای بهبود وضعیت نقدینگی بانک است.

وی با اشاره به اهمیت مدیریت بهینه مصارف و کنترل نقدینگی گفت: مدیریت مصارف نقش اساسی در کنترل نقدینگی بانک دارد و با توجه به محدودیت منابع، هرگونه پیشنهاد باید طبق بسته اعتباری عملیاتی شود تا بتوانیم به مشتریان هر شعبه خدمات ارائه کنیم.

قائم مقام بانک صادرات ایران با بیان اینکه در دوره مدیریت جدید برنامه‌های متنوعی برای افزایش سهم از بازار در دستور کار قرار گرفته است، افزود: خدمات و محصولات جدید بانک صادرات ایران شرایط برای خدمات بیشتر به واحدهای تولیدی را فراهم خواهد کرد و در این میان از ارائه خدمات و پرداخت تسهیلات خرد به مردم به ویژه بازنشستگان محترم غفلت نخواهد کرد.

صدیق در رابطه با اهمیت وصول مطالبات گفت: آنچه که برای شبکه بانک صادرات ایران دارای اهمیت است وصول مطالبات است و همه تلاش‌ها باید بر دریافت نقدی مطالبات متمرکز شود.

قائم مقام مدیرعامل بانک صادرات ایران افزایش درآمدهای کارمزدی ضمانت‌نامه، اعتبارات اسنادی و کارمزد خدمات بانکی را از جمله راه‌های کمک به نقدینگی دانست و افزود: بانک صادرات ایران با طراحی خدمات جامع و مدیریت منابع و مصارف به دنبال حل مشکل نقدینگی است.

وی در توضیح اهمیت فروش املاک مازاد گفت: برنامه ریزی برای فروش املاک و دارایی‌های غیرمولد به دقت و سرعت در دستور کار واحدهای ذیربط قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید