بروزرسانی کیف پول رونین بازی اکسی اینفینیتی

0
48
کیف پول رونین بازی اکسی اینفینیتی

بروزرسانی کیف پول رونین همزمان با به‌روزرسانی شبکه Ronin و راه اندازی مجدد پل بلاکچینی رونین انجام می شود.

به گزارش عصر رمزارز به نقل از یوتودی، توسعه دهندگان اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) اعلام کردند نسخه جدیدی از کیف پول موبایل رونین را منتشر خواهند کرد و کاربران شاهد دریافت اعلان‌هایی درباره تغییرات موجودی رمزارزی خود در شبکه ERC20 خواهند بود.

همچنین یک رابط جدید برای مشاهده توکن‌های ERC721 یعنی Axieها، Land و آیتم‌های Land اضافه شده است.

این به‌روزرسانی باگ‌های مختلفی را برطرف می‌کند و دکمه‌ای را برای بررسی آپدیت‌ها و امکان بایگانی پیام‌ها اضافه می‌کند.

شایان ذکر است زمانی که در ۲۳ مارس (۳ فروردین ۱۴۰۱)، حمله هکری به پل رونین منجر به سرقت ۱۷۳٬۶۰۰ واحد ETH و ۲۵.۵ میلیون دلار USDC شد، شبکه به حالت تعلیق درآمد که در مجموع با از دست دادن ۶۲۵ میلیون دلار، هک رونین را به یک رکورد تاریخی در فضای کریپتو تبدیل کرد.

دولت ایالات متحده گروه لازاروس (Lazarus) وابسته به دولت کره شمالی را عامل این هک اعلام کرد و همچنین خزانه‌داری آمریکا تحریم‌هایی را علیه سه آدرس کیف پول اتریوم که ظاهرا به لازاروس مرتبط هستند، اعمال کرد.

در طول سه ماه پس از هک رونین، اسکای مویس (Sky Mavis)، توسعه‌دهنده بازی اکسی اینفینیتی، به طور مداوم برای بهبود وضعیت در تلاش بود و در نتیجه این تلاش‌ها نودهای اعتبارسنجی هک شده با نودهای جدید جایگزین شدند و قرار است تلاش برای تمرکززدایی در این شبکه افزایش یابد.

همچنین در این مدت ۱۵۰ میلیون دلار سرمایه از بایننس، a16z و پارادایم جذب شد و برای شناسایی آسیب‌پذیری‌های شبکه رونین «پاداش عیب‌یابی» در نظر گرفته شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید