پیام رئیس اتاق تعاون ایران به مناسبت ۲ جولای روز جهانی تعاون

0
23
بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران

بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران به مناسبت ۲ جولای ۲۰۲۲ روز جهانی تعاون پیامی صادر کرد.

به گزارش عصر رمزارز، در متن این پیام آمده است:

روز جهانی تعاون که همه ساله در اولین شنبه ماه جولای در اقصی نقاط دنیا گرامی داشته می شود، فرصت خوبی است تا تعاونگران در همه کشورها با یک دیدگاه و رویکرد مشترک به ارزش و اهمیت فعالیت خود بپردازند و دیگران را از ارزش فعالیت اجتماعی خود با خبر سازند.

تعاونی های در جهان، نقش و جایگاه ویژه ای دارند و از مقبولیت خاصی در بین تمامی سازمان های بین المللی همچون سازمان ملل، سازمان جهانی کار و … برخوردار هستند.

امسال صدمین سال نامگذاری این روز توسط سازمان ملل می باشد و تعاونگران با شعار «تعاونی ها، جهان بهتری می سازند» دور هم جمع می شوند. این شعار به تنهایی بیانگر ارزش بالای تعاونی ها در سطح دنیا و اثرگذاری تعاونی ها در ساخت دنیایی بهتر برای همه اقشار جامعه می باشد.

تعاونی ها در این روز برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار و فراهم آوردن شرایط ایجاد تعاون پایدار در جهان تلاش خواهند کرد.

از اولویت های بخش تعاون در دنیا، ارزشگذاری در حوزه های آموزش و پژوهش و نیز توجه ویژه به بانوان و جوانان می باشد تا بتوانند با ترویج فرهنگ مشارکت در سطوح مختلف جامعه به درآمد زایی و کار شایسته نیز برسند.

امیدوارم این روز فرصتی باشد برای همدلی و همراهی تعاونی ها در سراسر کشور با هم دیگر و نیز با تعاونگران سایر کشورها تا بتوانیم به اهداف عالیه پیش بینی شده برای بخش تعاون کشورمان، نائل آییم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید