استقبال از همایش فرهنگی ورزشی دهه ولایت صنعت بیمه

0
30
لوگو بیمه مرکزی

همایش ورزشی فرهنگی صنعت بیمه با محوریت راهپیمایی خانوادگی به همت شورای توسعه ورزش صنعت بیمه و با مشارکت نیروی دریایی راهبردی ارتش، روز جمعه با حضور ۳۰۰ شرکت کننده در کوهک برگزار شد.

به گزارش عصر رمزارز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، در این مراسم پس از تجلیل از شهدای گمنام نیروی دریایی، برنامه راهپیمایی در قالب ورزش همگانی اجرا شد.

در ادامه این مراسم ناخدا منصوری فرماندهی پشتیبانی مرکزی نیروی دریایی در سخنانی به تقویت برنامه های مشترک ورزشی اشاره کرد که امکان برگزاری آن در مجموعه های مختلف نیروی دریایی وجود دارد.

وی همچنین تعامل با صنعت بیمه را که برای جامعه ارامش ایجاد می کند مورد تاکید قرار داد.

موضوع برگزاری تورنمنت های دو جانبه ورزشی نیز در دو بخش بانوان و آقایان از دیگر نکات یاد شده در این مراسم بود که از سوی سرپرست کمیته ورزش بانوان بیمه مرکزی مطرح شد.

در این همایش همچنین از سه نفر از سربازان نمونه نیروی دریایی با اعطای بیمه نامه عمر از سوی بیمه حکمت صبا تقدیر شد.

این برنامه مشترک در سالروز ازدواج حضرت فاطمه الزهرا (س) و حضرت امیرالمومنین علی (ع) و اجرای برنامه های فرهنگی و اهدای جوایز به شرکت کنندگان، برنامه مولودی خوانی و اجرای موسیقی زنده همراه بود و در انتهای مراسم با اهدای لوح تقدیر از مقامات نیرو و روسای تربیت بدنی شرکت های بیمه و اعضای شورای ورزش صنعت بیمه تجلیل شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید