نوسازی ۱۰ هزار تاکسی با سورن پلاس دوگانه سوز

0
29
نوسازی ۱۰ هزار تاکسی با سورن پلاس دوگانه سوز

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از نوسازی ۱۰ هزار دستگاه تاکسی با محصول سورن پلاس دوگانه سوز گروه صنعتی ایران خودرو در سال جاری خبر داد.

به گزارش عصر رمزارز به نقل از ایکوپرس، مرتضی ضامنی، در حاشیه افتتاح نمایشگاه شهر هوشمند در مصلای تهران، با اشاره به سابقه تامین خودروهای ناوگان تاکسیرانی توسط ایران خودرو گفت: این خودروساز بخش اصلی نیازمندی های تاکسیرانی را تامین می‌کند.

وی با اشاره به برخی مشکلات و موانع در همکاری با ایران خودرو در زمینه قیمت محصولات گفت: با وجود اینکه روند تعامل دچار چالش شده بود، با رایزنی های صورت گرفته، همکاری دو جانبه در سال جاری با قوت بیش‌تری ادامه خواهد داشت.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور افزود: با نظر مساعد مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو، امسال طرح نوسازی ۱۰ هزار تاکسی در سطح کشور اجرا خواهد شد که با این کار شاهد بهبود کیفیت خدمات به شهروندان خواهیم بود.

وی خواستار افزایش سطح خدمات پس از فروش به تاکسی داران شد و گفت: همانطور که شاهد افزایش کیفیت در محصولات هستیم، انتظار این است که سطح خدمات نیز به قشر تاکسی‌ داران افزایش یابد.

گفتنی است، در این نمایشگاه، احمد وحیدی، وزیر کشور از محصول سورن دوگانه سوز که برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در نظر گرفته شده بازدید کرد.

سومین نمایشگاه شهر هوشمند با حضور ۲۳۰ سازمان، شرکت دانش بنیان و استارت آپ از ۱۲ تا ۱۴ تیرماه در مصلای امام خمینی (ره) برپاست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید