آغاز بررسی میزان خسارت حادثه شهرک صنعتی شمس آباد توسط بیمه سامان

0
36
آغاز بررسی میزان خسارت حادثه شهرک صنعتی شمس آباد توسط بیمه سامان

مدیر بیمه های آتش سوزی شرکت بیمه سامان گفت: فرآیند بررسی میزان خسارت آتش سوزی در کارخانه مبلمان سازی واقع در شهرک صنعتی شمس آباد آغاز شده و پس از دریافت اسناد و مدارک مورد نیاز از بیمه گذار و گزارش کارشناسان متخصص و منتخب بیمه مرکزی، گزارش نهایی از میزان خسارت ها اعلام خواهد شد.

به گزارش عصر رمزارز به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه سامان، «فریبا نقی پور» با حضور در محل حادثه در شهرک صنعتی شمس آباد، اذعان داشت: اعلام دقیق میزان خسارت وارده منوط به دریافت گزارش از آتش نشانی و سایر مراجع از جمله خود بیمه گذار بوده که تا زمان تکمیل و بررسی این گزارش ها، نمی توان در مورد میزان قطعی خسارت وارده،اظهار نظری داشت.

کارخانه مبلمان سازی در شهرک صنعتی شمس آباد، صبح روز چهارشنبه ۲۲ تیرماه دچار حریق شد که این حادثه، مصدوم و یا خسارت جانی در بر نداشت.

به گفته نقی پور، شرکت بیمه سامان به عنوان بیمه گر این کارخانه حادثه دیده، از زمان بروز حادثه در کنار بیمه گذار بوده و این همراهی همچنان ادامه داراست.

مدیر بیمه های آتش سوزی شرکت بیمه سامان، با اشاره به افزایش خسارت های آتش سوزی درماه های اخیر،تصریح کرد: با هدف پیشگیری از حوادث و حفظ اموال بیمه گذاران و سرمایه های ملی، رعایت موارد ایمنی از جمله توصیه های ایمنی اعلامی شرکتهای بیمه گر، امری ضروری است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید