تاسیس شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل با هدف تربیت مدیران

1
711
تاسیس شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل با هدف تربیت مدیران

شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل با هدف تربیت مدیران مبتنی بر مهارت تاسیس گردید.

به گزارش عصر رمزارز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل، این شرکت با مدیریت مهندس فاضل شیرکوند در زمینه مدیریت دانش فعالیت می کند.

مدیریت دانش در دنیا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. براساس اطلاعات سازمان ملی بهره وری و کیفیت ایالات متحده آمریکا، بسیاری از سازمان های موفق اعلام کرده اند که بودجه مشخصی را برای مدیریت دانش سازمانی اختصاص داده اند، ۹۲ درصد از آنها قابلیت های مدیریت دانش را در قالب الزامات کاری واحدهای سازمانی توسعه داده اند، در ۸۵ درصد سازمان های جهان، تراز دامنه کاربرد مدیریت دانش از سطح اولیه به حوزه های عمیق تر و بیشتر گسترش یافته است.

حفاظت از دانش سازمان، نوآوری سازمان از طریق دانش، خلق دانش و استخراج دانش ضمنی در سازمان، خلق ثروت از طریق تجاری سازی دانش سازمان، حل مسائل سازمان از طریق مدیریت دانش، به کارگیری عوامل کلیدی موفقیت یک بخش سازمان در سایر بخش ها، فراهم آوری دانش مورد نیاز برای تصمیم گیری مدیران، ارتقا سطح توانمندی و شایستگی کارکنان مهمترین اهداف مدیریت دانش به شمار می روند.

ارزیابی و کنترل مدیریت، برنامه ریزی مدیریت، سازماندهی مدیریت و رهبری مدیریت به واسطه دانش چرخه مدیریت دانش را شکل می دهند و مدیران به کمک این چرخه می توانند تصمیمات بهتری بگیرند.

برپایی دوره های عالی مهارتی جهت تربیت مدیران ماهر، ارائه اطلاعات جامع و راستی آزمایی شده در قالب انتقال مفاهیم، ایجاد بستر رشد و شکوفایی استعدادها در حوزه اقتصاد دیجیتال، شناسایی استعدادهای برتر در حوزه تدریس (کادرسازی)، برگزاری رویدادهای مختلف (همایش، سمینار و …) و ارتقا کیفی دانش مدیران اهم اهداف این شرکت را تشکیل می دهند.

لازم به ذکر است در آینده نزدیک فعالیت شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل به مرکزیت استان تهران در کلیه استان ها آغاز و شرایط حضور در دوره های مختلف این شرکت اطلاع رسانی خواهد گردید.

یک دیدگاه

  1. با آرزوی موفقیت
    پا گذاشتن در مسیرهای جدید با پشتکار ،خلاقیت ،و کمک خواستن از خداوند میتواند پر از برکت و اشتیاق و فرصتهای بی نظیر برای خدمت به مردم که موهبتی است بی نظیر باشد.
    دست خدا به همراهت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید