برگزاری تور صنعتی کمیته معماری و دکوراسیون داخلی ITC

0
354
برگزاری تور صنعتی کمیته معماری و دکوراسیون داخلی ITC

تور صنعتی کمیته معماری و دکوراسیون داخلی ITC در ترکیه برگزار شد.

به گزارش عصر رمزارز، مهندس علیرضا نجفی رئیس شورایعالی ITC و مدیر موسسه تجاری ITC (مرکز فرصت های تجاری ایران، ترکیه و قبرس شمالی) و مشاور امور بین الملل شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل با اعلام مطلب فوق افزود: این رویداد با حضور مهندس علیرضا مومنی عضو شورایعالی راهبردی ITC و دبیر کمیته معماری و دکوراسیون داخلی، کیومرث گنجینه دبیر کمیته تخصصی لوازم خانگی آشپزخانه، کیوان گنجینه مدیر کارخانه شاهیکا و همچنین همکاران دفتر استانبول ITC برگزار گردید.

وی افزود: بازدید از پروژه های ساختمانی و صنعتی، دیدار با مشتریان و همچنین جلسات مشترک کارشناسی با متخصصان در استانبول ترکیه از اهداف برنامه ریزی شده این تور ویژه بود.

مراسم رونمایی دفتر فروش برند شاهیکا

در پایان این رویداد، طی مراسمی دفتر فروش برند شاهیکا (یکی از پروژه های ITC) با شعار « تعریفی متفاوت از کیفیت و خدمات» و «من هم عضو خانواده بزرگ شاهیکا هستم» رونمایی و معرفی شد.

لازم به ذکر است شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل به عنوان شریک تجاری موسسه ITC ، ضمن بهره گیری از علوم فرافناوری و همچنین فعالیت در زمینه پرسونال برندینگ با هدف حمایت از تولید ملی شکل گرفته و بستر مورد نیاز فعالان این حوزه را در داخل و خارج از کشور فراهم نموده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید