حرکت بعدی پلیگون در دنیای NFT یک کارت اعتباری است!!!

0
193

شرکت Polygon و Neo-banking app Hi شراکت خود را در زمینه ایجاد پلتفرمی جهت ارائه NFT های Polygon بر روی یک کارت اعتباری متمرکز بر وب ۳ آغاز کردند.

به گزارش عصر رمزارز به نقل از The Block، این اقدام به دنبال دیگر مشارکت های استراتژیک Polygon است که با Starbucks و Magic Eden همکاری کرده است.

شرکت Polygon و Neo-banking app Hi پلتفرمی را معرفی کنند که به کاربران امکان می دهد NFT ها را برای یک کارت اعتباری متمرکز بر وب ۳ مینیت (Minting) کنند.

به دارندگان کارت که NFT Debit Mastercard نامیده می شود، امکان جابه جای تا سقف ۹۰ میلیون دلار جهت خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده یا فیات تا در مارکت جهانی داده می شود.

کاربران همچنین میتوانند هر NFT شخصی، اعم از عکس تعطیلات یا عکس پروفایل، را بدون پرداخت هزینه برای جلد کارت اعتباری خود سفارش دهند.

این اقدام نشاندهنده جدیدترین مشارکت استراتژیک برای Polygon است که تلاش میکند به صورت هزینه های بدون گاز برای NFTها تبدیل شود.

Polygon زیربنای بتای جوایز وفاداری NFT استارباکس و همچنین ویژگی های جدید بازی بلاک چین از بزرگترین بازار NFT Solana، Magic Eden است.

بر اساس اطلاعات The Block، اگرچه اتریوم همچنان بر حجم معاملات NFT از طریق بلاک چین تسلط دارد، اما Polygon شاهد افزایش ۱۶۴۸ درصدی تراکنش های NFT از هفته اول دسامبر تا هفته دوم بوده است.

تحلیلگر: مهندس شایان حسین پور
معاون فنی بلاکچین و رمزارز شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید