«اقتصاد نوین» بر پایه علم و تعاملات بین المللی صورت خواهد یافت

0
118
«اقتصاد نوین» بر پایه علم و تعاملات بین المللی صورت خواهد یافت

شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل و مرکز فرصت های تجاری ایران، ترکیه و قبرس ITC تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش خبرنگار عصر رمزارز، طی امضاء تفاهمنامه ای بین شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل و مرکز فرصت های تجاری ایران، ترکیه و قبرس، با توجه به ضرورت توسعه مناسبات تجاری بین ملل مختلف از جمله کشورهای همسایه ایران، ایجاد بسترهای تعامل بین این دو شرکت در دستور کار جلسه ی مشترک قرار گرفت.

مهندس علیرضا نجفی ، مدیرکل مرکز فرصت های تجاری (ITC) در خلال این نشست خاطر نشان کرد: امروز جامعه بین الملل با دستاوردهایی خارق العاده در زمینه توسعه برندینگ کالاها و همچنین بازارسازی ها و بازاریابی های حرفه ای منتظر کسی نخواهد ماند و مرکز (ITC ) پلی میان تمامی صنعتگران، تولید کنندگان و صاحبان خدمات است که می خواهند در بستر ملی و بین المللی همزمان به فعالیت بپردازند. فلذا این مهم نیازمند آگاهی و مشاوره دقیق در حوزه علوم فرارفناوری بعنوان ابزار حضور در دنیای دیجیتال پیش رو است.

همچنین مهندس فاضل شیرکوند، بناینگذار شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل، از اهمیت بسیار زیاد علوم فرافناوری در ارتقاء دانش فنی مدیران مالی و صاحبان صنایع سخن گفت.

نقش مهم تحلیل بازارهای مالی مرتبط با رمزارزها بعنوان مبانی داد و ستد نوین در دنیای دیجیتال پیش رو (اعم از متاورس و برخی کشور ها که در حوزه داد و ستد خود امروزه از ارزهای رمز نگاری شده بهره مند هستند) تسلط بر علم نوین NFT بعنوان راهکاری جهت ثبت مالکیت معنوی اشیاء، کالاهای مختلف تجاری و صنعتی و … در نهایت یک استراتژی جدید جهت برند نمودن و ایجاد وجه تمایز با دیگر رقبا در عرصه های تجاری و اقتصادی از دیگر مطالب قید شده توسط مهندس شیرکوند در این جلسه بود.

در پایان دو طرف بر ضرورت آگاهی سازی عمومی و ارتقاء دانش فنی متقاضیان، مدیران و فعالان اقتصادی در راستای توسعه هر چه بیشتر صادرات غیر نفتی تاکید نمودند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید