جلسات هم اندیشی در خصوص پیشبرد اهداف عالی توسعه علوم فرافناوری

0
134
جلسات هم اندیشی در خصوص پیشبرد اهداف عالی توسعه علوم فرافناوری

با حضور امیر نامی معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت ستاد بحران کشور در جلسه هم اندیشی توسعه زیر ساخت های اقتصادی و عمرانی و بهبود وضعیت معیشت و اشتغال جوانان استان تهران به محوریت شهرستان قرچک، با حضور برخی اساتید حوزه حقوق، اقتصاد، اقتصاد دیجیتال و گروه های جهادی صورت پذیرفت.

به گزارش خبرنگار اعزامی عصر رمزارز، در این جلسه پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید، دکتر نامی مدیر عامل مجمع خیرین سلامت کشور، با توجه به ضروریات مورد نیاز ستاد بحران شهرستان قرچک بعنوان نزدیک ترین شهرستان به پایتخت و گزارشات ارائه شده توسط امام جمعه محترم شهر و برخی فعالان اجتماعی حاضر در جلسه، قول مساعدت در خصوص ارتقاء این زیر ساخت ها را دادند.

سپس برخی ظرفیت های موجود در رشد ساختار اقتصادی شهرستان نیز مورد بررسی قرار گرفت.

روح اله بوروبور، مدیر گروه مدیریت جهادی نجوا، گروه برتر جهادی کشور در سال ۱۴۰۱ ، از برخی ظرفیت ها و فعالیت های این گروه و اعلام آمادگی جهت ارائه خدمات رایگان به مردم شهرستان و استان های دیگر سخن گفت.

مهندس فاضل شیرکوند، بنیانگذار شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل، در این جلسه و خطاب به معاون وزیر اعلام داشت: امروز یکی از نقاط بحران کشور، بحران اقتصادی به شمار می رود که قطعا درمان آن می تواند به رضایت عمومی در جامعه منجر شود.

وی افزود: فلذا بهره مندی از علوم فرافناوری و آموزش هدفمند موارد استفاده اجرایی از این علوم امروز از ضرورت های بخش سرمایه گذاری بوده و به توسعه اقتصاد فردی مدیران و متقاضیان حضور در عرصه های مختلف اقتصادی، صنعتی، تولیدی و حتی خدماتی می گردد.

مهندس شیرکوند ادامه داد: آموزش هدفمند نه تنها به خروج ارز از کشور منجر نمی گردد بلکه زیر ساخت های صادرات غیر نفتی و ارز آوری را نیز به ارمغان خواهد آورد.

در این جلسه توافق گردید که بستر برخی مشاغل نوین بر پایه علوم فرافناوری به مرکزیت شهرستان قرچک در کشور پایه گذاری و مورد کارشناسی قرار گیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید